KARTVİZİT TASARIMI

KARTVİZİT TASARIMI

Çoğu zaman farkına varılmasa da, kartvizit tasarımı bir firmanın pazarlama faaliyetlerinin içinde yer alan, önemli ve sadece irtibat bilgilerinin yazılı olduğu bir kağıt parçasından çok ötede bir çalışmadır. Çünkü kartvizit hem çok sık kullanılmakta, hem de potansiyel müşterilere firma tanıtımı için ilk izlenimi sunmaktadır, önemli bir tanışma toplantısı öncesinde yapılacak bir kartvizit sunumu, tasarımı ve kullanılan kağıdın kalitesi ile bütünleştirildiğinde direk veya bilinçaltı firmanız için ilk ipuçlarını sunarak, kurumsal tanıtımınızın belki de ilk adımını oluştururken, yaptığınız işe ne kadar ciddi yaklaştığınız hakkında da karşı tarafa mesajınızı vermenin bir yoludur.Sunduğunuz kartvizit, büyük bir olasılıkla potansiyel müşterinize verilen ilk karvizit olmamakla birlikte, rakip firmaların kartvizitleri arasında yer alacaktır; ya tutulacak ya da atılacaktır. Yani bir başka deyişle, her kartvizit kendi başına potansiyel bir satıcıdır; etkili bir satışın ilk adımı bilgi sunmak değil, dikkat çekmektir; akılda kalıcı bir kartvizit tasarımı, etkin grafikler (ve logo) ve kaliteli materyaldir.

Müşterilerimizin taleplerine göre kartvizit tasarımı her iki yüze veya tek yüze uygulanmakta, ve aksi talep edilmediği sürece çeşitli materyaller üzerine (kağıt, plastik, vs.) matbaa işlerimi de dahil edilmektedir.

 

CARDBOARD DESIGN
Although not often noticed, business card design works far beyond a piece of paper that is important and only contains contact information that is part of a company’s marketing activities. This is because the business card is used frequently and the potential customers are giving the first impression to the company presentation, a business card presentation to be made before an important introduction meeting, the design and the quality of the used paper, it is a way of giving your message to the other party about how serious you are toward the job you are doing.
Your business card will be among the business cards of the competing companies, with perhaps not the first business card to be offered to your potential customer; it will either be held or discarded. In other words, each business card is a potential seller by itself; The first step in an effective sale is not to present information, but to attract attention; a memorable business card design, effective graphics (and logo) and quality material.

According to our clients’ requests, the business card design is applied to both sides or single side, and printing operations are included on various materials (paper, plastic, etc.) unless otherwise requested.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir