ANTETLİ ZARF, ZARF TASARIMI

ANTETLİ ZARF, ZARF TASARIMI

Etkili bir zarf tasarımında sadece logo ve irtibat adresinin var olması yeterli değildir. Bugün pek çok firma, işletmeden-işletmeye veya işletmeden-tüketiciye yönelik online pazarlama ve e-mail pazarlama metodlarının yanında, posta hizmetlerini de kullanarak ürün ve hizmetlerini tanıtmaya devam etmektedir. Hal böyle olunca, posta kutusuna gelen birçok zarf arasında en dikkat çekici olanın da öncelik kazanması normal olacaktır.Cleo & Libero olarak etkili ve iyi kalitede zarf tasarımı yaparak, müşterilerimizin estetik bir yaklaşım ile geleneksel posta ile yapacakları pazarlama faaliyetlerine destek oluyoruz.

Zarf tasarımımız kendi başına olduğu gibi, kurumsal kimlik çalışmalarımızın da içinde yer almaktadır.

Düğün, organizasyon gibi davetiyler için kullanılacak zarf çeşitlerimiz ile alışılagelmiş standart zarf materyallerinin dışına çıkıp, farklı bir görsellik sunuyoruz. Zarf tasarımı ve zarf kalitesinin sinerji birçok müşterimizin beğenisini kazanmıştır.

 

ANTETRATED ENVELOPE, ENVELOPE DESIGN
In an effective envelope design, it is not enough that only the logo and contact address exist. Today, many companies continue to advertise their products and services by using postal services as well as online marketing and e-mail marketing methods that are not operated, operated or operated by consumers. If this is the case, it will be normal for many envelopes to arrive in the mail box that the most noticeable one also gains priority.
As Cleo & Libero we design envelopes that are effective and of good quality, helping our customers to market their products in a traditional way with an aesthetic approach.

Just as our envelope design is our own, our corporate identity is part of our work.

We offer a variety of envelopes to be used for invitations, such as weddings, organizations, etc., and a different visuality that goes beyond the usual standard envelope materials. The synergy of envelope design and envelope quality has won the acclaim of many of our customers.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir